مرجع-بزرگ-خرید-و-فروش-کالا
خانه / سنگ تراورتن آتشکوه / سنگ تراورتن آتشکوه با قیمتی ارزان

سنگ تراورتن آتشکوه با قیمتی ارزان

سنگ تراورتن آتشکوه یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع سنگ تراورتن می باشد. سنگ تراورتن آتشکوه جزو سنگ های تراورتن لوکس محسوب می گردد. سنگ تراورتن آتشکوه دارای سورت بندی و تخلخل کمتری نسبت به سایر سنگ های تراورتن می باشد. سنگ تراورتن آتشکوه ممتاز جز یکی از لوکس ترین انواع تراورتن می باشد که دارای کیفیت بسیار بالا و به طبع قیمت بالاتری نسبت به سایر سنگ های تراورتن دارد. اما خریداران می توانند جهت خرید اینترنتی سنگ تراورتن و یافتن ارزان ترین قیمت سنگ تراورتن با مجموعه ما تماس بگیرند.

سنگ تراورتن آتشکوه

نحوه برش سنگ تراورتن آتشکوه

  • موج دار
  • بدون موج

معمولا تراورتن آتشکوه اگر دارای موج های منظمی باشد بصورت موج دار برش میدهند. این نوع برش به زیبایی ظاهری سنگ می افزاید. در صورتی که تراورتن آتشکوه دارای موج های منظمی نباشد آنرا بدون موج برش می دهند.

سنگ تراورتن آتشکوه

تراورتن بدون موج

سنگ تراورتن آتشکوه

تراورتن موج دار

 

نحوه درجه بندی کیفیت سنگ تراورتن آتشکوه

معمولا درجه بندی کیفی یکسانی برای تراورتن آتشکوه وجود ندارد. اما معمولی ترین درجه بندی بصورت زیر می باشد:

  • صادراتی
  • سوپر
  • ممتاز
  • درجه یک

این سنگ متعلق به معادن آتشکوه در استان مرکزی و در نزدیکی شهرستان محلات می باشد. بسیاری از خریداران شاید به دلیل مسافت طولانی و یا مشغله کاری زیاد فرصت برای مراجعه و خرید را نداشته باشند. مجموعه ما امکان خرید اینترنتی را برای همه خریداران محترم فراهم نموده است. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت ها خریدی آسان را تجربه نمایید.

اطلاعات تماس

آراد برندینگ